Tworzenie przedmiotów, handel i frakcje – poradnik video

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Zgaduję, iż budowę pojazdu macie już w małym paluszku, ale co z produkcją własnych części? Czy wiecie gdzie je tworzyć? Jak wynająć warsztat i co to w ogóle jest? Ile czasu trwa produkcja? Czym się różnią frakcje? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym materiale.

Miłego oglądania.

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

  • G.Revvnar

    Poprzez wynajmowanie workbenchów i podatek rynku, stopniowa znikają pieniądze w obrocie w handlu, zakup waluty przez graczy dostatecznie tego nie kompensuje przez co wszystko będzie coraz bardziej taniało, więc zastanawiam się czy nie warto zacząć chomikować pieniędzy by potem kupić parę rzeczy relatywnie tanio

    • Spichris

      Wydaj mi się iż „chomikując” kasę zostaniesz w tyle z budową pojazdu 😉

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij