Podstawy budowy pojazdów – poradnik video

Jedną z podstawowych cech gry Crossout jest możliwość stworzenia i posłania do boju własnej maszyny. Jej wygląd i możliwości praktycznie zależą wyłącznie od waszej wyobraźni!Możemy stworzyć szybką i zwinną wyścigówkę, powolny czołg, czy też uzbrojoną „po zęby” ciężarówkę. Budowa pojazdów potrafi jednak przysporzyć problemów – nie wiadomo od czego zacząć, co i w jakiej kolejności dodać, gdzie umieścić. Nawet montaż kół, mimo iż z wyglądu błahy, źle wykonany, spowoduje brak możliwości wykonywania skrętów pojazdem. Zamieszczony tu krótki poradnik powinien rozwiać wiele wątpliwości oraz ułatwić Wam start w tej ciekawej produkcji.

Do zobaczenia na polu bitwy Ocaleni!

 

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij