Podstawy budowy pojazdów – poradnik video

Jedną z podstawowych cech gry Crossout jest możliwość stworzenia i posłania do boju własnej maszyny. Jej wygląd i możliwości praktycznie zależą wyłącznie od waszej wyobraźni!Możemy stworzyć szybką i zwinną wyścigówkę, powolny czołg, czy też uzbrojoną „po zęby” ciężarówkę. Budowa pojazdów potrafi jednak przysporzyć problemów – nie wiadomo od czego zacząć, co i w jakiej kolejności dodać, gdzie umieścić. Nawet montaż kół, mimo iż z wyglądu błahy, źle wykonany, spowoduje brak możliwości wykonywania skrętów pojazdem. Zamieszczony tu krótki poradnik powinien rozwiać wiele wątpliwości oraz ułatwić Wam start w tej ciekawej produkcji.

Do zobaczenia na polu bitwy Ocaleni!

 

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Close