Opowieści ze świata po świecie – Piloci

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Dowiedziałem się, że do wzięcia udziału w zawodach potrzebuję pilota. A na cholerę mi pilot? To zwykła rozwałka w terenie, który jako jeden z niewielu, jeszcze nadaje się do życia. Wszyscy go znają niemalże na pamięć. Odpowiedź przyszła bardzo szybko, kiedy zobaczyłem czym mam jechać – nie da rady prowadzić tego ustrojstwa i jednocześnie opędzać się od hordy przeciwników. Pełen złych przeczuć poszedłem do baru, gdzie ponoć można spotkać kilku niezłych pilotów. Zaraz przy wejściu powieszono tablicę z ogłoszeniami „o pracę”. Karty z podobiznami bardziej przypominały „Dead or Alive” z Dzikiego Zachodu, niźli CV ale cóż, taki mamy klimat. Czytałem to jak chińszczyznę, nic z tego nie rozumiejąc.

– Dobra, zrobię łapankę – pomyślałem głośno.

I to był błąd. Zatrudniłem osobnika o nieokreślonej płci, którego piskliwy niczym u dziewczynki głos był najmniejszą z wad. Nie dość, że filigranowa postura nie pozwalała mu na dosięgnięcie do wszystkich broni w krótkim czasie, to jeszcze okazało się, że specjalizuje się w dronach i innych tego typu ustrojstwach, a jechaliśmy niemalże czołgiem z dwiema 88-tkami. Tak więc przez cały dzień słychać było piskliwe narzekania przerywane ciągłymi, siarczystymi przekleństwami. Nie dość, że dojechaliśmy jako ostatni, z niemalże zerowym kontem zniszczonych przeciwników, więc zarobek był marny, to jeszcze indywiduum zażądało niemalże całego złomu i miedzi jakie uzyskaliśmy.
Mam nauczkę na przyszłość – brać wyłącznie facetów! Ale wpierw upewnić się, z czym mam dziś się bić i niech facet zna się na owej broni.

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Xandrass

Zapalony gracz w gry sieciowe jak Armored Warfare, War Thunder, ostatnio Crossout. Poza tym symulatory jak Euro Truck Simulator 2, RPG typu Wiedźminy, Skyrim, Gothic, Risen, strategie pokroju Age of Empires II lub Anno 1701. Filmy od s-f po horrory byle nie usypiały i nie były z Bollywood, muzyka elektroniczna Vangelisa, Jarre'a

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij