O nas

Gamestone to grupa zapaleńców, którzy postanowili dzielić się informacjami o ulubionych grach z innymi. „U siebie rób, jak u siebie” głosi znana internetowa maksyma i tak też traktujemy nasze artykuły – w pierwszej kolejności piszemy to, co sami chcielibyśmy przeczytać. Pasja i zaangażowanie to nasza główna motywacja. Ponadto jesteśmy dorosłymi ludźmi, zarabianie na naszym hobby nigdy nie było naszym celem. Dzięki temu, nie natraficie u nas na tzw. „clickbaity” czy wyskakujące, trudne do zamknięcia reklamy. Wierzymy w to co robimy i będziemy to robić zarówno dla tysięcy czytelników jak obecnie, jak i dla garstki, która towarzyszyła nam na początku naszej drogi.

Dzięki współpracy z twórcami gier, producentami i działami marketingu, jesteśmy w stanie organizować liczne konkursy dla społeczności naszych czytelników; nasi redaktorzy odznaczają się wybitną wiedzą na temat opisywanych przez siebie tytułów i są w stanie pomóc praktycznie z każdym problemem; natomiast dobra, koleżeńska atmosfera w zespole owocuje masą niestandardowych pomysłów oraz podsyca nasz zapał do dalszego tworzenia.

Zapoznajcie się proszę z krótkimi wizytówkami członków zespołu, a przede wszystkim – witajcie w naszej społeczności, witajcie w Gamestone!

 

Redakcja Gamestone Crossout:

 

Voolf
REDAKTOR NACZELNY
Redaktor Naczelny i grafik w GameStone.pl. Fotograf z zawodu, "pan od fikołków" z wykształcenia. Za sprawą posiadania dwóch teściowych traktuje wszystko z przymrużeniem oka. Specjalista od spraw beznadziejnych.
Spichris
OPIEKUN PROJEKTU
Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.
Xandrass
REDAKTOR
Zapalony gracz w gry sieciowe jak Armored Warfare, War Thunder, ostatnio Crossout. Poza tym symulatory jak Euro Truck Simulator 2, RPG typu Wiedźminy, Skyrim, Gothic, Risen, strategie pokroju Age of Empires II lub Anno 1701. Filmy rożnej maści byle nie usypiały, muzyka elektroniczna Vangelisa, Jarre'a.
PaszaVonPomiot
ADMIN
Przybłęda, obszczymur, absztyfikant i bawidamek. Codziennie o poraku lubi wychodzić na balkon w stroju Adama. Miłośnik śpiewu kóz hodowlanych. W sylwestra zawsze gra w grę... w Tomb Rider.
email

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Close