Jak zarabiać? – poradnik video

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Kasa w grze potrzebna jest nam do bardzo wielu ważnych rzeczy – bez niej ani nie kupimy, ani nawet nie wytworzymy nowych części. Najprostszym sposobem jest oczywiście zakup wirtualnej gotówki za tą realną – o innych dowiecie się z poniższego materiału.

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

 • BROWAR_79

  pewnie spichu całą giełdą zarządza i kase na tym bije 🙂

 • Ryhu

  prawde mówiąc bez tego poradnika jechałem trochę na ślepo. Patrzyłem jaki przedmiot najdroższy, to craft i sprzedaż. Dzięki temu swoje dochody zoptymalizowałem do max.

 • Człowiek Człowiek

  Zarabia się prosto, najłatwiej z craft-a, sprzedając itemy (UWAGA! itemy z tygodnia na tydzień powoli tanieją :P), sprzedając miedź i paliwo też się da i myślę że właśnie na takich i podobnych rzeczach będzie się zarabiało najdłużej 😛 Powodzenia

 • Gwozdziu944

  jednak jak Spichu coś zrobi to nie ma ch… 😀

 • Patrox

  Bardzo pomógł mi ten poradnik 😀

 • Karol Milewski

  dobra robota !

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij