Ja to moge fszystko

Tego dnia Karmi kozaczył jak nigdy dotąd. Dorwał się do starej, zdezelowanej wyrzutni TOW z kilkunastoma rakietami. Po jej zamontowaniu niemalże co bitwę stał przy bazie usiłując niszczyć przeciwnika kierowanymi pociskami. Przy każdym fragu darł się wniebogłosy zagłuszając radiowe komendy. Nagle zapadła złowroga cisza by potem zniknąć w kakofonii wrzasków Karmiego – jak oni mnie dopadli? Jak mogli? Dlaczego mnie nie broniliście?
Choć przegraliśmy tracąc masę surowców nikt nie miał smutnej miny – każdy po cichu rechotał widząc nieszczęśnika ciągnącego za kabel sterujący resztki jego wyrzutni rakiet.

Innego dnia Karmi jak zwykle przechwalał się w eterze, że to on wygrywa potyczki swoimi TOW’ami. W końcu nadzorujący nie wytrzymał i wymieszał składy. I tak Karmi z ekipy Oniona został dokooptowany do Pingwina, Flądry i Dinozaura, pieszczotliwie zwanego Dino. Po dwóch bitwach, gdy w eterze panowała w miarę spokojna wymiana rozkazów znów usłyszeliśmy głos Karmiego – jakim cudem moje rakiety są zestrzeliwane przez Oniona? Przecież on nawet strzelb nie ma, tylko marne działa.
W tym momencie wszyscy zerwali słuchawki z uszu – tak głośnego śmiechu nie było słychać od bardzo dawna.

Xandrass

Zapalony gracz w gry sieciowe jak Armored Warfare, War Thunder, ostatnio Crossout. Poza tym symulatory jak Euro Truck Simulator 2, RPG typu Wiedźminy, Skyrim, Gothic, Risen, strategie pokroju Age of Empires II lub Anno 1701. Filmy od s-f po horrory byle nie usypiały i nie były z Bollywood, muzyka elektroniczna Vangelisa, Jarre'a

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Close