„Dawn Children” – zapowiedź nowej frakcji

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

„Dawn Children” to nowa frakcja naukowców, która niebawem zawita do gry. To co ma ją odróżniać od pozostałych, to zaawansowane technicznie części oraz poduszkowce.

Na chwilę obecną podano bardzo niewiele informacji ale potwierdzono iż w grze znajdzie się moduł „Icarus 7” – czyli pojedynczy silnik poduszkowca. Moduł ten będzie epickiej jakości, a dzięki niemu będzie można się poruszać nad wodą.

Kolejnym elementem, który ma wejść do gry wraz z nową frakcją będą koła „Lunar-4”. Niestety obecnie brak samego wyglądu, jak i samych danych na temat tego elementu.

W kolejnym Blogu Deweloperksim mają pojawić się informacje o planowanych broniach, kabinach i modułach, które wejdą do gry wraz z nową frakcją.

Źródło: crossout.net
Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

  • Dawid M

    Coś mi się zdaje, że prędko to my tej frakcji nie ujrzymy w grze, najpierw będzie z miesiąc trwał okres „zapowiedzi” a potem następny etap i następny itd. hehe. A propos: nie wiem czy tylko ja tak mam ale ciężko się pisze komentarze gdyż kursor myszki musi znajdować się w polu tekstowym (nie mylić z kursorem klawiatury). Gdy tylko ruszę myszką pole tekstowe przestaje być aktywne.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij