„Dawn Children” – zapowiedź nowej frakcji

„Dawn Children” to nowa frakcja naukowców, która niebawem zawita do gry. To co ma ją odróżniać od pozostałych, to zaawansowane technicznie części oraz poduszkowce.

Na chwilę obecną podano bardzo niewiele informacji ale potwierdzono iż w grze znajdzie się moduł „Icarus 7” – czyli pojedynczy silnik poduszkowca. Moduł ten będzie epickiej jakości, a dzięki niemu będzie można się poruszać nad wodą.

Kolejnym elementem, który ma wejść do gry wraz z nową frakcją będą koła „Lunar-4”. Niestety obecnie brak samego wyglądu, jak i samych danych na temat tego elementu.

W kolejnym Blogu Deweloperksim mają pojawić się informacje o planowanych broniach, kabinach i modułach, które wejdą do gry wraz z nową frakcją.

Źródło: crossout.net

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Close