Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

Zapowiedziana frakcja „Dzieci Świtu” wzbudziła wśród graczy wiele emocji. Jedni już nie mogą się jej doczekać, inni wręcz przeciwnie. To jednak nie wszystkie nowości. Jakich zmian i dodatków możemy więc oczekiwać w najbliższej przyszłości?Zacznijmy może od nowości związanych z frakcją naukowców, która powinna zostać dodana już wkrótce. Znajdziemy tu rzeczy zarówno dobrze znane, takie jak kabiny, czy generatory, jak również całkowite nowości: bronie plazmowe, laserowe, czy generator tarcz.

Działo Tesli „TB-3 Spark”

Ta legendarna broń uszkadza wszystko co znajdzie się w jej celowniku. Skuteczna do zwalczania wielu celi naraz.

Pobór mocy: 6 pkt

Emiter plazmy „P-7 Morning Star”

Dosłownie strzela piorunami kulistymi które zadają ogromne obrażenia wszystkiemu z czym się zetkną.

Pobór mocy: 6 pkt

Emiter pazmy „Synthesis”

Możesz zamontować nawet 4 takie emitery i razić śmiercionośną plazmą swych wrogów. Naprawdę zabójcza technologia.

Pobór mocy: 4 pkt

Laser bojowy „GL-B Red Ray”

Połączenie mechanizmu Gatlinga z laserem to śmiercionośna zabawka – co prawda tylko na krótkich dystansach, ale czy to ma jakieś znaczenie?

Pobór mocy: 5 pkt

Kabina „Sputnik”

Miała być wymarzoną kabiną dla pilotów – dzisiaj stanowi podwaliny pod potężne bojowe pojazdy.

Ilość dostarczanej energii: 11

Kabina „Voskhod-21”

Nowoczesna, błyszcząca i dająca spory zastrzyk mocy – cóż więcej wymagać?

Ilość dostarczanej energii: 10

Generator „Apollo-IV”

O generatorze tym dotychczas można było usłyszeć tylko legendy – dzisiaj każdy może upolować własny, no albo kupić. W obu przypadkach warto.

Ilość dostarczanej energii: 4

Przyśpieszacz przeładowania „Quantum”

Po odpaleniu w mgnieniu oka przeładuje każdy moduł, czy spluwę. Wydaje się dość poręczne, zwłaszcza gdy od śmierci dzielą cię sekundy, a akurat spudłowałeś.

Mikro-fabryka „Doppelganger”

Miniaturowa fabryka na poczekaniu składająca zabójcze drony. To tak na wszelki wypadek, gdyby te już poskładane się skończyły…

Celownik „Neutrino”

Masz problem ze zdjęciem tego skurczybyka na drugim końcu mapy? Zapodaj najnowszy system celowniczy a koleś nawet nie będzie wiedział co go trafiło.

 

Pole siłowe „Aegis Prime” – wzbudzający chyba największe kontrowersje moduł tworzący sferę która absorbuje obrażenia zarówno od pocisków jak i energii. Niektórzy porównują wprowadzenie tego modułu do dodania do świata magii. Porównanie niby trafne, ale jakoś nie zauważyłem, aby ktoś narzekał na ładujące się „prądem” bronie już dostępne w grze.

Poza wymienionymi powyżej modułami związanymi z nową frakcją zapowiedziano również pojawienie się harpunów, które mogą okazać się bardzo przydatną bronią w rękach wprawnego gracza.

W ciągu najbliższych 6 miesięcy do rozgrywek powinny zawitać również nowe tryby rozgrywek. Jednym z wcześniej wprowadzonych będzie odwrotność Konwoju: zamiast go chronić, naszym zadaniem będzie go ukraść.

To oczywiście nie koniec zapowiedzianych nowości. W niedalekiej przyszłości ma pojawić się Mapa Świata, nowe wydarzenie związane z Hallowen, czy też możliwość zmiany geometrii niektórych części. Jest na co czekać!

 

Źródło: crossout.net

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Close