Co czeka Ocalonych w najbliższej przyszłości?

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Od startu Otwartej Bety minął już ponad miesiąc i firma postanowiła podzielić się informacjami na temat tego, nad czym aktualnie pracuje i co powinno się ukazać w najbliższej przyszłości. Na co więc mogą liczyć Ocaleni?

Mapa Two Rocks

 

Mapa jest zamkniętą lokacją położoną na pustyni z wąskimi przesmykami pomiędzy skałami. Przeznaczeniem nowej lokacji są rozgrywki PvE w trybie „Cargo Race”. Długie, otwarte przestrzenie, nie są przeznaczone do walki pozycyjnej, a wąskie przejścia uniemożliwiają szybkie manewry. Taktyka na tej mapie skupia się raczej na przeskokach od paczki do paczki, niszcząc po drodze wszystko co się rusza. Dodatkowym elementem są wąskie, naturalne mosty, z których łatwo spaść przy zbyt gwałtownych manewrach, co może odbić się na długości rozgrywki.

Bitwy Klanowe dostępne dla wszystkich Ocalonych

 

Uranium jest jednym z najbardziej pożądanych materiałów – wyjątkowo drogi i wymagany do produkcji najlepszych elementów. Bitwy Klanowe to sposób na zdobycie jego złóż i wydobywanie na własne potrzeb. 30 najlepszych Klanów będzie kontrolowało te złoża, więc już dziś warto rozejrzeć się za jednym z nich lub stworzyć własny.

W określonym czasie grupy przedstawicieli Klanu będą mogły brać udział w unikalnych misjach. Dodatkowo, każdy z nich znajdzie się w Hali Sławy, gdzie będzie podziwiany przez wszystkich Ocalonych.

To oczywiście nie wszystkie nowości nad jakimi aktualnie pracują deweloperzy – o kolejnych poinformują nas w najbliższym czasie.

Social share: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

 • BROWAR_79

  bez bitew klanowych gra jest naprawdę ciekawa, a klanówki jeszcze bardziej zwiększą jej atrakcyjność. Tylko niech zwiększą ilość członków w klanach z 20 przynajmniej do 50

 • Gwozdziu944

  ciekawie ciekawie

 • Ori8791

  Myślę, że ciekawym pomysłem byłoby powiązanie klanów z frakcjami, obecnie frakcje to po prostu 5 „drzewek technologii”, równie dobrze można by umieścić to wszystko w jednym drzewku i gracze nie odczuliby większej różnicy. A co gdyby gra wymuszała aby klan był przypisany do danej frakcji? Wtedy można by zrobić dużo ciekawych „myków” dzięki którym gracze byliby bardziej przywiązani do swoich frakcji. Można by na przykład wymusić na Ocalałych z klanu X aby ich pojazdy składały się w np 80% z części frakcji X a w innym wypadku gracz nie mógłby brać udziału w bitwach klanowych. Wiem, że brzmi to trochę jak niepotrzebne utrudnianie życia klanowiczom ale uważam, że byłoby to ciekawe urozmaicenie nadające więcej sensu istnieniu frakcji:P

  • Ori8791

   + Twórcy mieliby zajęcie na kolejne aktualizacje – Balans frakcji 😛

  • Spichris

   I tak i nie 😉 Frakcja to nie Klan – inaczej nie mógłbyś w ogóle produkować przedmiotów u innych, pozostałby tylko handel. Z drugiej strony gra jest ciągle w fazie rozwoju – zobaczcie jak na przestrzeni lat zmienił się np taki WoT, kto wie jak za kilka tygodni, miesięcy czy właśnie lat będzie wyglądała ta gra.

   • Ori8791

    Po prostu zarzuciłem według siebie ciekawy pomysł 🙂
    Ale widzę, że w świeżej aktualizacji 0.7.20 dodano frakcyjne flagi, które dodają duże bonusy związane z właśnie frakcjami i może wymusi to troszkę inne zachowanie kiedy np tworzy sie ze znajomymi oddział więc chociaż troszkę mój pomysł się sprawdził, teraz na pewno namówię kumpli żeby przeszli na moich „Lunatyków” 😀

 • PolskiStalker24

  Ciekawe rzeczy dodadzą

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij