Co czeka Ocalonych w najbliższej przyszłości?

Od startu Otwartej Bety minął już ponad miesiąc i firma postanowiła podzielić się informacjami na temat tego, nad czym aktualnie pracuje i co powinno się ukazać w najbliższej przyszłości. Na co więc mogą liczyć Ocaleni?

Mapa Two Rocks

 

Mapa jest zamkniętą lokacją położoną na pustyni z wąskimi przesmykami pomiędzy skałami. Przeznaczeniem nowej lokacji są rozgrywki PvE w trybie „Cargo Race”. Długie, otwarte przestrzenie, nie są przeznaczone do walki pozycyjnej, a wąskie przejścia uniemożliwiają szybkie manewry. Taktyka na tej mapie skupia się raczej na przeskokach od paczki do paczki, niszcząc po drodze wszystko co się rusza. Dodatkowym elementem są wąskie, naturalne mosty, z których łatwo spaść przy zbyt gwałtownych manewrach, co może odbić się na długości rozgrywki.

Bitwy Klanowe dostępne dla wszystkich Ocalonych

 

Uranium jest jednym z najbardziej pożądanych materiałów – wyjątkowo drogi i wymagany do produkcji najlepszych elementów. Bitwy Klanowe to sposób na zdobycie jego złóż i wydobywanie na własne potrzeb. 30 najlepszych Klanów będzie kontrolowało te złoża, więc już dziś warto rozejrzeć się za jednym z nich lub stworzyć własny.

W określonym czasie grupy przedstawicieli Klanu będą mogły brać udział w unikalnych misjach. Dodatkowo, każdy z nich znajdzie się w Hali Sławy, gdzie będzie podziwiany przez wszystkich Ocalonych.

To oczywiście nie wszystkie nowości nad jakimi aktualnie pracują deweloperzy – o kolejnych poinformują nas w najbliższym czasie.

Spichris

Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Close